با سلام خدمت شما در این مطلب قراره بهتون از اختلال شبکه های موبایلی بگم به صورت واضح تر بخوام بگم گاهی وقت ها اینترنت گوشی شما به طور کلی چیزی باز نمیکنه و به صور ناگهانی شبکه های اجتماعی مانند اینیستاگرام و . لود شدنشون سخت و زمان بر میشه
اولین از همه باید بدونید به عنوان مثال شما از نرم افزار تلگرام بیرون میاید باید حتمی نرم افزار رو به صورت کامل ببندید و هر نرم افزار که باز باشه رو باید بست چرا که فقط بیرون اومدن کافی نیست و در واقع نرم افزار هنوز در حال اجرا و دریافت اطلاعات هست!
نکته بعد با های رایگان درست رفتار کنید و هر ی رو نصب نکنید!!!
درست رفتار کردن یعنی رو روشن میکنید ولی بعد میرید توش و قطعش میکنید ولی باز نرم افزار رو نمیبندید و یا برعکس قطعش نمیکنید ولی نرم افزار به طور کلی میبندید خب باید بگم با این اختلال سنگین در گوشی همراه که هیچی در شبکه و ترافیک ایجاد میشه و باعث میشه DNS های شما به هم بریزه!
پیشنهاد من اینه همیشه بخرید! و از طریق کلاینت هایی مانند Cisco برای اتصال خودتون استفاده کنید
ممنون که همراه من بودید

صفحه فرانش من :
ورود
صفحه اینیستاگرام و تلگرام و در لینک زیر :
ورود

معرفی اپلیکیشن های هک وای فای دراندورید بدون روت

مشکل و اختلال در سیستم شبکه های موبایلی چیست؟!

آموزش ساخت موقعیت مکانی جعلی در اندروید

آموزش بازیابی پسورد وای فای در اندروید بدون روت

افزار ,نرم ,های ,رو ,پی ,وی ,نرم افزار ,وی پی ,شبکه های ,پی ان ,به صورت

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

جدیدترین نرم افزارهای روز دنیا دی کلیپ کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. 99016771 صفر و یک مطالب اینترنتی آموزش سیستم عامل ها توسط عمران احمدی مطالب اینترنتی آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ahvaz وکیل پویا
دزدگ